Sezona 2024

Co na vás čeká na cyklotrase v letošním roce?

První velikonoční Levandulový pochod

Kdy: 30.3.2024
Kde: Altán u levandulového pole v Bezděkově
Připravené budou celkem 3 trasy, start mezi 13.00 až 15.00. 🐰
Po cestě na vás budou čekat kontrolní body s občerstvením a na konci potom pořádný kotlíkový guláš a pamětní list. 🥣🏅
Startovné 150 Kč 15-64 let / zdarma 0 – 14 let a 65 let a více
Vyhodnocení nejmladšího a nejstaršího účastníka.
👣 Trasa A (délka cca 2km) – kopíruje Levandulovou stezku, je tedy určena pro rodiče s těmi nejmenšími dětmi. Po cestě je 2x ohniště, kde je možné opéct buřta.
👣 Trasa B (délka cca 10km) – trasa vede klidnou polní a lesní, kousek i asfaltovou cestou. Z Bezděkova vás povede přes okraj Janoslavic do Rohle, tam se zatočí na Veleboř a za Veleboří zpět lesní cestou do Bezděkova. Po cestě budou kontrolní místa, včetně občerstvení na Velebořské palírně.
👣 Trasa C (délka cca 20km) – trasa vede z Bezděkova lesní cestou až k Rohelské boudě, odtud už potom po asfaltce dolů do Rohle. Z Rohle potom do Veleboře a dál do Klopiny, z Klopiny do Bezděkova. Po cestě budou kontrolní místa, včetně občerstvení u Rohelské boudy na Velebořské palírně a v Klopinské hospodě.

Jarmark v Čokoládovně Troubelice

Jarní jarmark ve venkovních prostorách Čokoládovny Troubelice se uskuteční v sobotu 25. května 2024 od 10 do 17 hod. 🍫 K zakoupení budou nejen lahodné troubelické čokolády, ale také dobroty od regionálních výrobců. V čokoládovně na vás bude čekat pestrý program, zábava pro děti a také sladké občerstvení, výběrová káva a další lahůdky. 😋
Vstupné je zdarma.

Bezděkovský Levandulový festival

Můžete se těšit na 40 000 rozkvetlých levandulí 🌸, kapely O5 a Radeček, Stracené Ráj, na Petru Janů, Pavla Calltu a moderátora Vláďu Kořena. 🎵 Na programu budou také aktivity pro děti, zajímavé besedy a mnoho dalšího. Bohaté občerstvení nejen s vůní levandule je samozřejmostí. 🍴
Vstupné:
  • Předprodej na oba 2 dny: 200 Kč
  • Na místě na jeden den pro dospělou osobu: 290 Kč
  • Děti do 14 let včetně zdarma